Ceremonie Ayuna

Ayuna

Ceremonie kosmetyczne na twarz

 Ayuna to marka niezwykle sensoryczna, oparta o ceremonie i rytuały. Jej filozofię oddaje hasło „less is beauty”. 
 
Składniki są ekologiczne, esencjonalne, w pełni czyste i organiczne. Fitopeptydy, plazma bogata w czynniki roślinne to tylko niektóre z nich. 
 
Moc marki pochodzi od holistycznego połączenia epigenetyki, postu dla skóry i nurtu beautyfullnes ~ Tej marki się nie używa, zanurza się w nią wszystkimi zmysłami.

LESS IS BEAUTY
Ekspresowy zabieg rewitalizujący

Odświeżający i rewitalizujący skórę. 
Delikatny peeling gommage czyni skórę bardziej miękką i jedwabistą w trzech krokach: peeling proteinowy (na bazie alfa aminokwasów) ożywia matową cerę, łagodny gommage wygładza i widocznie odmładza skórę, a serum olejowe pozostawia ją niezwykle miękką w dotyku. 
 
Rezultatem jest promienna, wyraźnie odżywiona cera o równomiernym kolorycie.
Czas trwania:
30 min
Koszt:
150zł

WELL AGING
Rytuał odmładzający

Odpowiedni dla każdego typu skóry – nawet tej najbardziej wrażliwej i wymagającej. Opierając się na zasadach mindfulness, zabieg wykorzystuje produkty i techniki stymulujące układ limbiczny, skupiając się na trzech zmysłach: węchu, słuchu i dotyku.

 Plazma bogata w botaniczne czynniki komórkowe (z bawełny, zielonej marchwi i granatu) oraz fitopeptydy (z korzenia kurkumy i wąkroty azjatyckiej, zwanej rośliną długowieczności), pomagają skórze zachować jej zdolności regeneracyjne. 

Już podczas jednej sesji zabieg uspokaja umysł, pozostawia skórę jaśniejszą, jędrniejszą i widocznie odmłodzoną.

Czas trwania:
1h
Koszt:
270zł

VOLCANO LIFT
Ujędrnienie i detoksykacja

Ten silnie detoksykujący zabieg wykorzystuje właściwości obsydianu i węgla aktywnego dla zmniejszenia wrażliwości skóry i usunięcia zanieczyszczeń. Jednocześnie łagodzi i odżywia cerę. 

Zabieg obejmuje również masaż dłoni, a także drenaż limfatyczny twarzy, który podkreśla kontur twarzy i zapewnienia zdrowy wygląd cery.

Czas trwania:
1h
Koszt:
270zł